2018 European year of cultural heritage Co-funded by the Creative Europe Programme of the European Union

Taisyklės

Vaikų ir jaunimo dailės konkursas „Hanzos kelias“

                                                

 

Konkursas atviras visiems 5–17 m. amžiaus vaikams ir jaunimui, gyvenantiems tose šalyse, kur vyks „Hanzos kelio“  koncertai, t.y., Vilniuje, Kaune, Rostoke, Tartu, Braitone, Vienoje, Rygoje  ir Amsterdame. Vaikų piešiniai iš kitų Hanzos šalių taip pat laukiami!

 

Konkursui teikiami kūriniai turi būti susiję su Hanzos sąjungos tema.

 

Konkurso dalyviai kviečiami piešti, tapyti ar kitomis meninėmis priemonėmis sukurti savo šalių Hanzos miestų vaizdus, gamtovaizdžius, gyvenimo scenas, žemėlapius ir pan. viduramžių, renesanso ar ankstyvojo baroko stiliais arba panaudojant šių stilių elementus. Hanzos sąjungos miestų sąrašą galima rasti čia: https://en.wikipedia.org/wiki/Hanseatic_League)

 

Konkurso dalyviai gali panaudoti, perkurti istorinius XV–XVII a. Hanzos sąjungos miestų vaizdus ar jų fragmentus, juos spalvinant ar kitaip pakeičiant, pridedant personažų, siužetų, panaudojant koliažo, animacijos ar kitas technikas.

 

Dalyviai gali pasinaudoti istoriniais Hanzos miestų atvaizdais, patalpintais šiame tinklalapyje, ar pasiremti kitais XV–XVII a. sukurtais istoriniais šaltiniais. Tais atvejais, kai konkursui teikiamas kūrinys sukurtas remiantis paties autoriaus surastu istoriniu atvaizdu, prašome jį atsiųsti konkurso organizatoriams kartu su savo darbu. 

 

Dalyviai skatinami pasitelkti savo kūrybiškumą ir vaizduotę išlaikant pagarbą istoriniams šaltiniams ir tokiu būdu susieti praeitį su dabartimi.

 

Baigtus kūrinius dalyviai prašomi nuskenuoti aukšta raiška ir siųsti adresu: administration@cantofiorito.lt ne vėliau kaip iki 2019 m. vasario 28 d., kartu nurodant autoriaus vardą, pavardę, amžių, miestą, šalį ir elektroninį adresą. Jei suskaitmenintas vaizdas viršija 10 MB, jį prašome siųsti  naudojantis www.wetransfer.com.

 

Kiekvienas dalyvis gali pateikti konkursui tik vieną kūrinį.

 

Dalyviai sutinka neatlygintinai perduoti konkurso organizatoriams savo teises į konkursui pateiktą kūrinį be jokių teritorinių ar laiko apribojimų naudoti projekte „Hanzos kelias“  visomis formomis, tokiomis kaip kopijavimas, spausdinimas, sklaida, leidyba, keitimas, pritaikymas, persiuntimas, saugojimas visų rūšių laikmenose, panaudojimas viešuose pristatymuose ir/ar parodose, eksponavimas bet kokiomis priemonėmis, formomis ar formatais.

 

Atrinkti darbai su kartu su autorių vardais bus panaudoti videofilme, kuris bus rodomas koncertų turo Hanzos kelias: muzikinė kelionė po bendrą praeitį” metu Vilniuje, Kaune, Rostoke, Tartu, Braitone, Vienoje, Rygoje ir Amsterdame.

 

Atrinkti darbai bus taip pat paskelbti specialiame projekto „Hanzos kelias: muzikinė kelionė po bendrą praeitį“  tinklalapyje.

 

Konkurso dalyviai bus pakviesti į koncertus, o videofilmui atrinktų kūrinių autoriai bus pristatomi scenoje koncerto pabaigoje kartu su muzikantais.

 

Geriausių kūrinių autoriai bus apdovanoti prizais – kiekvieno konkurse dalyvaujančio miesto prizinis fondas yra vienas „Kindle“ skaitytuvas, dvi meno knygos ir suvenyrai. Prizai bus teikiami koncerto pabaigoje.

 

Kilus klausimams, rašykite mums adresu:  administration@cantofiorito.lt

 

 

Nekantriai laukiame Jūsų kūrinių iki 2019 m. vasario 28 d!

 

Drauge atgaivinkime Hanzos sąjungos kultūrą!

 

 


Krokuva
Krokuva
Liubekas
Liubekas
Malmė
Malmė